Kodėl rinkis Snazaroo?

Kokybės ir saugumas

Snazaroo komanda žino viską apie veido puošybą bei šių produktų kokybę ir saugumą. Būtent todėl didžioji dauguma tėvelių ir mamyčių, vaikučių bei profesionalių specialistų renkasi Snazaroo gaminius-garsiausius pasaulyje veido ir kūno puošybos dažus.

Snazaroo veido dažai yra itin švelnūs odai ir bekvapiai.

Visus mūsų veido puošybos dažus tikrina nepriklausomas dermatologijos profesorius ir nepriklausomi toksikologijos specialistai. Tačiau mes rekomenduojame išbandyti dažus mažame odos plote vidinėje rankos pusėje.

Snazaroo užtikrina, kad įmonės produktai yra visiškai saugūs, nes visi produktai yra gaminami naudojant tik patvirtintus komponentus, kurie pilnai atitinka ES vaistų ir maisto produktų kontrolės komisijos reikalavimus žaislams ir kosmetikos produktams. Dažai yra netoksiški.

Nuplaunami

Snazaroo dažai gaminami vandens pagrindu. Todėl juos galima lengvai nuplauti. Jums prireiks tik muilo ir šilto vandens. Dažų nereikia trinti ar naudoti šiurkščių valiklių. Atminkite, kad dėl didelio pigmentų kiekio dažai gali palikti dėmes ant drabužių.

Puikios spalvos

Veido dažai padės jums sukurti įdomią išvaizdą ir suteiks daug linksmų akimirkų.

Mūsų siūlomi veido puošybos dažai yra labai įvairių ir gyvų spalvų. Dažai yra lengvai tepami ir greitai džiūsta, todėl veidą papuošite greičiau nei per 5 minutes!


© 2019 Termolit. Visos teisės saugomos

Sukurta: Interneto svetainių kūrimas