Pirkinių krepšelis  yra tuščias.
Nemokamas pristatymas!
Perkant už 35 € ir daugiau.

Dažai audiniams

1. SPALVINIAI POKYČIAI. Dar niekad nebuvo taip lengva pakeisti namų aplinkos ar garderobo spalvos. Nauja „DYLON“ spalvų paletė atvers visą spektrą naujų galimybių.

Vienu teptuko patepimu, brūkšteldami ten bei šen, atgaivinsite kambario interjerą ar pakeisite savo įvaizdį. Juk menki pokyčiai ir keičią visą paveikslą – „mažajai juodai suknelei“ tiks Tulip Red spalvos skarelė, o svetainei gaivumo suteiks Tropical Green spalvos pagalvės.

 

2. SPALVINĖS NUOTAIKOS. Spalva – svarbus mūsų geros savijautos elementas, kuris verčia mus liūdėti ar džiaugtis, gali įkvėpti, nuraminti ar net numalšinti skausmą. Mes nuolat jaučiame spalvų įtaką net daugiau, nei galime įsivaizduoti, nors daugelis ir nesuvokia, koks svarbus vaidmuo mūsų elgesiui ir emocijoms tenka būtent spalvoms.

Mūsų mėgstamos spalvos ne tik atspindi charakterio bruožus, bet ir padeda sukurti ar pagilinti tam tikras nuotaikas. Ką bedarytumėte: puoštumėte kambarį ar rinktumėtės madingą detalę, tai, kokią spalvą pasirinksite, apspręs Jūsų ir aplinkinių emocijas. Taigi, nesvarbu, kokią spalvinę nuotaiką kuriate, sodrią, šiltą, gaivią ar ramią, pasirinkite iš neilgo žemiau pateikto sąrašo:

Raudona – motyvuojanti, energinga ir gyva.

Oranžinė – džiaugsminga, kūrybinga ir komunikabili.

Geltona – budri, pakelianti dvasią ir laiminga.

Žalia – išlaikanti pusiausvyrą, mokanti bendrauti ir harmoninga.

Mėlyna – tyli, raminanti ir taiki.

Violetinė – prabangi ir įkvėpianti.

Ruda – stabili ir saugi.

Juoda – apsauganti ir paslaptinga.

 

3. DAŽAI. DYLON dažai Jums suteikia aibę galimybių. Norėtumėte išryškinti garderobą, senai suknelei suteikti naują gyvenimą ar pridėti kelis spalvinius akcentus kambario interjerui? DYLON gali patenkinti Jūsų norus.

Mechaninio naudojimo tekstilės dažai puikiai tinka stambiems daiktams, o rankinio naudojimo tekstilės dažomoji medžiaga padės pakeisti smulkesnių ir jautrių dažymui detalių spalvą. Kita vertus, kokį dažymo tipą bepasirinktumėte, tikrai nenuvils spalvinės gamos įvairumas, o Wash & Dye padės nesunkiai atkurti spalvą.

Visi mūsų siūlomi dažai garantuoja puikų nuolatinį rezultatą, kuriuo galėsite didžiuotis. Norėdami gauti daugiau informacijos, paspauskite ant Jūs sudominusios dažų spalvos.

 

4. DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

Kls.: Kokius audinius galima dažyti?

Ats.: Medvilnės, lino ir viskozės atspalvis nesiskirs nuo nurodyto ant pakuotės, tačiau šių audinių derinių su poliesteriu spalvos bus šiek tiek šviesesnės. Poliesterio, nailono ir kitų sintetinių audinių dažyti negalima. Vilnos ir šilko dažymui naudokite DYLON Hand Fabric Dye.

Kls.: Ar dažai naikina balinimo žymes?

Ats.: Balikliai kenkia audiniui, todėl kartais po dažymo balinimo žymės pasilieka.

Kls.: Ar galima audinį nudažyti baltai?

Ats.: Ne.

Kls.: Ar galima dažyti džinsų audinį?

Ats.: Taip, mechaninio dažymo Fabric Dye ar Wash & Dye puikiai dažo džinsų audinį, bet tada nebeliks šviesiai tamsaus kontrasto, būdingo džinsų spalvai.

Kl.: Kam reikia naudoti druskos?

Ats.: Su visais DYLON dažais ( išskyrus Wash & Dye, nes jų sudėtyje jau yra druskos), druska naudojama tam, kad atvertų audinio poras ir leistų dažams geriau įsiskverbti.

Kl.: Ar dažymas turės įtakos skalbimui su skalbimo mašina?

Ats.: Ne, jei laikysitės nurodymų ant pakuotės.

Kl.: Ar dažytų audinių skalbimas nepaveiks skalbimo mašinos?

Ats.: Ne, jei laikysitės nurodymų ant pakuotės.

 

5. DAIKTŲ SVORIAI. Nurodymai dėl vidutinio svorio. Mes patariame prieš dažymą pasverti daiktą. Tokiu būdu nustatysite, kiek būtent dažų pakuočių Jums prireiks. Žemiau pateiktoje lentelėje rasite kai kurių įprastų daiktų svorio vidurkius:

Džinsai ar kelnės 600g.

2 marškinėliai 500g.

Vonios rankšluostis 600g.

Dviguba paklodė 600g.

Dvigubas pūkinis užvalkalas 1200g.

Užuolaidos 2kg.

 

6. SPALVŲ NAIŠYMAS. Tekstilės dažai susimaišys su pirminę audinio spalva, todėl prašome laikytis spalvų maišymo taisyklių:

Raudona + mėlyna = violetinė.

Mėlyna + geltona = žalia.

Raudona + geltona = oranžinė.

Skaitykite daugiau apie DYLON dažus

© 2013 BALTICCOLORS. Visos teisės saugomos

Sukurta: Interneto svetainių kūrimas