Apie Dominukas

Mūsų įmonė įkurta 2006 metais ir jau daugiau kaip dešimtmetį prekiauja visame pasaulyje žinomų prekių ženklų produkcija.

Įmonėi priklausančioje parduotuvėje „Dominukas“ rasite prekes kudikėliams: lavinimo žaislus ir čiulptukus, firmos Tomy, Fisher Price, Canpol, Dr.Brawn‘s, pakabukus ir barškučius, autokedutes, maitinimo kėdes firmos Chicco, Nania, Playgro.

Vaikams nuo vienerių metų galime pasiūlyti įvairių vaikiškų transporto priemonių, konstruktorių ir lavinimo žaidimų.

Vyresnio amžiaus vaikus galime pradžiuginti Lego, Sluban, Plus Plus firmų konstruktoriais, Hasbro ir Gonher ginklais, transformeriais, Mattel firmos lėlėmis ir Hot Wheels, Maisto, Bburago trasomis bei mašinomis, Schleich gyvunų figurėlėmis, Totum, Galt, Clementoni  kūrybiniais rinkiniais.

Jaunieji mokslininkai visada gali įsigyti pas mus teleskopus ir mikroskopus, dinozaurų auginimo bei iškasinėjimo rinkinius, chemijos ir kristalų auginimo komplektus.

Vaikų tėvams galime pasiūlyti klijuojamų modelių Zvezda, Airfix, Revell firmų bei piešimo pagal skaičius dovanų rinkinius.

Taip pat turime įdomų pasiūlymą ir Fortnite kompiuterinio žaidimo fanatams. Mūsų parduotuvėje jie ras šio žaidimo herojus.


© 2019 Termolit. Visos teisės saugomos

Sukurta: Interneto svetainių kūrimas